O nas

Jest nam niezmiernie miło zaprezentować Państwu Krytą Pływalnię w Chrzanowie.

Obiekt ten powstał dzięki staraniom Gminy Chrzanów oraz finansowej pomocy Urzędu Kultury Fizycznej i Sportu. Jest on idealnym miejscem do spędzenia wolnego czasu. Wśród szeregu atrakcji jakie przygotowaliśmy dla Państwa każdy znajdzie coś dla siebie.

Naszą podstawową ofertą jest oczywiście kompleks basenów, w tym także basen dla dzieci, jacuzzi, fontanny, grzybek wodny. Emocji dostarczy 75 metrowa zjeżdżalnia. Dopełnieniem naszej oferty jest sauna.

Do dyspozycji klientów Krytej Pływalni jest widownia, z której można np. obserwować postępy w nauce pływania dzieci i młodzieży a w czasie odbywających się imprez sportowych kibicować zawodnikom w rywalizacji sportowej.

Oprócz typowo wodnych atrakcji w budynku Krytej Pływalni możecie Państwo zatrzymać się w Kawiarni oraz skorzystać z usług Studia Tatuażu.

Jeśli szukają Państwo miejsca gdzie można w przyjemny sposób zrelaksować się, popracować nad swoją formą fizyczną, a szczególnie przeżyć chwile niezapomnianej zabawy - serdecznie zapraszamy na Krytą Pływalnię w Chrzanowie.

Nasza pływalnia jest obiektem nowoczesnym co w połączeniu z profesjonalną obsługą gwarantuje bezpieczną zabawę.

Strefa wejścia

Basen sportowy

Basen rekreacyjny

Basen dla dzieci i bicze wodne

Basen hamowny i zjeżdżalnia

Sauna

25 maja 2018

OGŁOSZENIE

Klauzula informacyjna o przetwarzaniu danych osobowych

W związku z realizacją wymogów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych „RODO”), informujemy o zasadach przetwarzania Pani/Pana danych osobowych.

Poniższe zasady stosuje się począwszy od 25 maja 2018 roku.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kryta Pływalniai w Chrzanowie reprezentowany przez Dyrektora ul. Mydlana 20, 32-500 Chrzanów.

 1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Kryta Pływalni w Chrzanowie reprezentowany przez Dyrektora, ul. Mydlana 20, 32-500 Chrzanów.
 2. Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych możliwy jest pod adresem email: basen@chrzanow.pl lub pod nr tel. 32 623 04 40
 3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu gdy:
  • przetwarzanie jest niezbędne do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze;
  • przetwarzanie jest niezbędne do wykonania zadania realizowanego w interesie publicznym lub w ramach sprawowania władzy publicznej powierzonej administratorowi;
  • w innych przypadkach Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą wyłącznie na podstawie wcześniej udzielonej zgody w zakresie i celu określonym w treści zgody,
 4. Odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa
 5. Pana/Pani dane osobowe przechowywane będą przez okres niezbędny do realizacji wskazanych w pkt. 3 celów, a po tym czasie przez okres oraz w zakresie wymaganym przez przepisy prawa,
 6. W przypadku gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 ust. 1 lit a RODO), przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia tej zgody w dowolnym momencie. Cofnięcie to nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, z obowiązującym prawem.
 7. W przypadku powzięcia informacji o niezgodnym z prawem przetwarzaniu w Krytej Pływalni w Chrzanowie Pani/Pana danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego właściwego w sprawach ochrony danych osobowych.
 8. W sytuacji, gdy przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą, podanie przez Panią/Pana danych osobowych Administratorowi ma charakter dobrowolny,
 9. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest obowiązkowe, w sytuacji gdy przesłankę przetwarzania danych osobowych stanowi przepis prawa lub zawarta między stronami umowa.
 10. Pani/Pana dane mogą być przetwarzane w sposób zautomatyzowany i nie będą profilowane.